.

מיוחד למנהלי/ות משאבי אנוש, הדרכה ורווחה:

קבלו בחינם להתרשמות את ספרו של ערן שטרן,
רב-המכר "להגשים"

שלום לכם!

שמי ערן שטרן, מחבר רב-המכר “להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות”, מרצה מבוקש, ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של אנשים. מאז שהספר יצא לאור ב-2012, הוא נרכש על ידי ארגונים רבים וחברות כמתנה לעובדים ומנהלים, שי לחגים או סתם צ'ופר שמנהלים נוהגים לתת לעובדיהם.

ועל מנת לאפשר לך להתרשם מהספר בעצמך, ולהנות ממנו, החלטתי להעניק כמות מוגבלת של ספרים, ללא עלות – בחינם לגמרי, למנהלי/ות משאבי אנוש, הדרכה ורווחה בארגונים.

כל שעליך לעשות על מנת לקבל את העותק שלך בשווי 96 ש"ח, ללא עלות, הוא למלא את פרטיך כאן, ואנו נשלח לך את הספר מיידית בדואר.

שימו לב: הטבה זו מיועדת אך ורק למנהלי/ות משאבי אנוש, הדרכה או רווחה בארגונים בהם הם עובדים. על מנת לקבל אותה יש להרשם עם כתובת המייל הארגונית שלך על מנת שנוכל לוודא שאכן אתה שייך לארגון שאליו הצהרת שנרשמת. הטבה זו מוגבלת לעותק אחד למנהל משאבי אנוש, הדרכה או רווחה בארגון.

כמו כן, אני הקצתי 30 עותקים בלבד, ואנו נשלח את הספרים על בסיס "כל הקודם זוכה".

לקבלת העותק שלכם, מלאו כאן את פרטיכם:

שם פרטי *
שם משפחה *
תפקיד *
שם חברה *
טלפון נייד *
כתובת אימייל *
כתובת למשלוח דואר *
עיר *
מיקוד *

מה אומרים על רב-המכר "להגשים"

"להעז, לשנות ולהגשים"

"ערן היקר, ברצוני להודות לך על ספרך "להגשים" אשר הענקת לי.מבין דפי הספר עולים עצות ורעיונות מעניינים, מסקרנים ומעוררי מחשבה, הנטועים באמונה ברוחו האופטימית והחיונית של האדם.הפוטנציאל הטמון באדם פנימה, בכל אדם, הוא כה גדול, שלעיתים אין אנו מודעים למלוא עומקו.ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – להעז, לשנות ולהגשים.ראה ברכה בספרך וביוזמותיך, ישר כח" לצפייה במכתב הרשמי

שמעון פרס – הנשיא ה-9 של מדינת ישראל

"ספר מעשי במיוחד"

"ערן שטרן כתב ספר מעשי במיוחד, כי הוא מבוסס על הניסיון הרב שלו, והתשוקה שלו לסייע לרבים לרכוש את ההרגלים והכלים הנכונים, כדי לחולל בחייהם שינוי משמעותי. אהבתי את הספר במיוחד בזכות הגישה המאוד ישירה, השימוש בסיפורים ואנקדוטות מהעבודה באינטל, וה’ישראליות’ שבו. כל אדם נולד עם כוח לשנות. הספר ייתן לכם כלים פשוטים ומעשיים להוציא את הכוח הזה לפועל."

גיל פרץ, איש עסקים ומרצה בינלאומי ומחבר הספרים Intimate Marketing ו-Obama’s Secrets

"ספר מומלץ"

"ערן שטרן מציג כאן מתודולוגיה שמאפשרת לכל אחד לכוון את עצמו אל חזון העתיד הרצוי. דרך הניסיון האישי הרב שלו, יחד עם תרגילים והנחיות בהירות, נפתחת כאן דרך המתאימה לכל אחד, אל מסלול קצר ויעיל של התקדמות. הספר עשיר בציטוטים נפלאים וסיפורים מרחיבי דעת. ספר מומלץ בתרמילו של היוצא להרפתקה הגדולה של הגשמה עצמית."

ניסים אמון, זן מאסטר, מחבר הספר "חכמת המזרח"

"חובה בכל בית"

"ספר נפלא שהפך להיות התנך שלי. משמש אותי כשחקן, כמורה למשחק, ובחיים האישיים.

חוזר אליו בכל הזדמנות, חובה בכל בית. תחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית."

יונתן צ’רצ’י – שחקן ומורה למשחק

לקבלת העותק שלכם, מלאו כאן את פרטיכם:

שם פרטי *
שם משפחה *
תפקיד *
שם חברה *
טלפון נייד *
כתובת אימייל *
כתובת למשלוח דואר *
עיר *
מיקוד *

כולנו מרגישים את ההזדמנות ליצור ולהגשים חיים יוצאי דופן. אנחנו רואים פוטנציאל עצום ושפע אינסופי, אך במציאות רבים חווים חוסר מימוש עצמי ותחושת מחנק כלכלי שאינה מאפשרת הגשמה אמיתית של החיים שהיינו רוצים לעצמנו.

אחד הצרכים הבסיסיים שלנו כבני אדם הוא להשאיר חותם, לדעת שמימשנו כל דקה בחיים שלנו ושהבאנו למיצוי כל חלקיק מהפוטנציאל העצום שלנו.

"להגשים" יפרוש בפניכם את הדרך המעשית ליצירת חיים שבהם תגשימו את היעדים והמטרות החשובות שלכם, בצורה עקבית ובאופן מתמשך.

תקבלו כלים מעשיים שיאפשרו לכם לפתח את החוסן המנטאלי והרגשי הנדרש כדי להתמודד עם פחדים או מכשולים שיפריעו לכם בדרך.

בשפה קולחת ומובנת לכל אחד, ערן שטרן חושף את השיטה המוכחת שלו ליצירת שינוי ופריצת דרך, אותה שיטה אשר שינתה עד היום את חייהם של אלפי אנשים בעולם כולו, אותה שיטה שבעזרתה תצליחו גם אתם לממש את הפוטנציאל האדיר אשר טמון בכם, ורק מחכה לצאת החוצה.

קראו עוד באתר רב-המכר "להגשים"

ערן שטרן - מנטור עסקי, מחבר רב-המכר “להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות”, מרצה מבוקש, ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של אנשים.

שטרן בעל נסיון של שנים בניהול וליווי אנשים להשגת תוצאות פורצות דרך בחייהם.

אליו פונים מנכ”לים ובעלי עסקים שמחפשים דרך להגדיל את הרווחיות של העסקים שלהם, עובדים ומנהלים שמעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר, אנשים ויזמים שמחפשים את הדרך העצמאית שלהם לעסוק במה שהם אוהבים ותוך כדי כך, גם להגשים את עצמם כלכלית.

כמנהל בכיר בחברת אינטל העולמית, שטרן ניהל פעילויות בינלאומיות בהיקפים של מליוני דולרים, הנהיג אנשים וצוותים בכל רחבי העולם וביסס לעצמו קריירה מצליחה ומבטיחה. לאורך שנותיו באינטל, ערן ביסס את עצמו כמנטור מוביל לעובדים ומנהלים בארגון, וליווה רבים מהם למשרות ניהול בכירות בארגון כיום.

אבל בשיא הקריירה הניהולית שלו, הרגיש שטרן כי אינו ממצה את עצמו יותר. בניגוד לכל הגיון בריא ובניגוד לכל מה שאמרו לו האנשים סביבו, החליט לעזוב את “כלוב הזהב” של ההייטק ולממש את יעודו על ידי ליווי אנשים להגשמת החלומות והיעדים הנועזים ביותר שלהם. מאז קצר הצלחה אחר הצלחה ולא הסתכל אחורה.

שטרן, בעל תואר ראשון בהנדסה, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון, נבחר גם להיות בין תלמידיו האישיים של בוב פרוקטור (הידוע מהסרט שובר הקופות “הסוד”), לאמן וללוות אנשים להשגת תוצאות יוצאות דופן.

קהל נלהב של אלפי אנשים בפניהם הרצה עד כה, בכל הארץ, הקנו לו את המעמד של מרצה מבוקש בקרב קהלים רבים, חברות וארגונים.

לקבלת העותק שלכם, מלאו כאן את פרטיכם:

שם פרטי *
שם משפחה *
תפקיד *
שם חברה *
טלפון נייד *
כתובת אימייל *
כתובת למשלוח דואר *
עיר *
מיקוד *

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.