.

שיווק ומכירות בגובה העיניים

כל מה שמעניין, חדש, מרגש ומחדש בתחום השיווק, האסטרטגיה התוכן והמכירות שאפשר ליישם אותו מיידית בכל עסק או חברה

מרגישים ש"קורים שם בחוץ" מהלכי שיווק מדהימים אבל לא יודעים איך להטמיע אותם אצלכם בעסק?

מתחרים שלכם, משאירים לכם "אבק" למרות שהמוצר/שירות שלכם טוב יותר?

לקוחות שלכם באים והולכים, ולא נשארים לאורך זמן?

 

אתם שומעים ש:

"חייבים לעשות פייסבוק"

"מי שלא בדיגיטל לא קיים"

"שיווק ויראלי הוא הדבר הבא"

"התוכן הוא המלך"

 

אבל אין לכם מושג איך לייצר אותם אצלכם בעסק?

 

הגיע הזמן לקחת תכנים מעולים ולפרק אותם לגורמים!

ערן שטרן ולוטן סגל מומחים לפירוק בעיות מורכבות לגורמים והגשה של המרכיבים בצורה פשוטה, מעשית ונגישה לכל בעל עסק למימוש מיידי. 

 

בדיבור קולח, מצחיק, בגובה העיניים תוכלו לקבל בצורה ממוקדת ומזוקקת נושאים ותכנים בשיווק, מכירות, דיגיטל ומה שקורה בעולם, להבין אותם לעומק ולהטמיע אותם מיידית בעסק שלכם.

 

מוזמנים להרשם כאן ומייד להתחיל לצפות ולהאזין לפרק הראשון:

"מה עומר אדם הרוויח (שאף אחד לא מדבר עליו) מהקמפיין החדש של בזק"

לוטן סגל מומחה לשיפור מערכי מכירות לחברות וארגונים, משמש כיועץ וכמרצה מבוקש בתחום המכירות, השיווק והתוכן, מחבר ספר רב המכר "למכור כאילו יש מחר" ובעל ניסיון של שנים בניהול מכירות וליווי חברות.

 

לוטן בעל תואר בכלכלה עם התמחות בשיווק ומימון, בוגר Business NLP תחת הכשרתו של ד"ר ריצ'רד בנדלר (ממציא השיטה) בקנסינגטון, לונדון, בוגר ביה"ס לכתיבה ע"ש סם שפיגל בירושלים ו-ACC תרצה גרנות לקופירייטינג שם עבודת הגמר שלו סיימה במקום הראשון בתערוכת הסיום.

פונים אליו מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים שמחפשים לשפר את מערך המכירות, לדייק את תסריטי ותורות המכירה בארגון, לבנות מודלי תגמול, תמריצים ובונוסים לצוותי מכירות, לצאת לשטח, לבצע האזנות לשיחות, הדרכות, הכשרות וסדנאות.

ערן שטרן הוא מנטור עסקי, מחבר רב-המכר “להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות”, ו”להתעורר – מדריך מעשי לשכירים שמתלבטים אם להישאר… או להשתחרר”, מרצה מבוקש, ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של אנשים.

שטרן בעל נסיון של שנים בניהול וליווי אנשים להשגת תוצאות פורצות דרך בחייהם.

אליו פונים מנכ”לים ובעלי עסקים שמחפשים דרך להגדיל את הרווחיות של העסקים שלהם, עובדים ומנהלים שמעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר, אנשים ויזמים שמחפשים את הדרך העצמאית שלהם לעסוק במה שהם אוהבים ותוך כדי כך, גם להגשים את עצמם כלכלית.

לפרטים נוספים, מידע ועזרה  צרו קשר:
1700-50-50-79 | info@out-standing.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.